Sprawdź, jakie pozycje na stronach najbardziej wkurzają internautów

Sprawdź, które elementy na stronach internetowych najbardziej drażnią ich użytkowników

Wydawałoby się, że prowadzenie swej strony www Żukowoj w obecnych czasach nie powinno nastręczać większych trudności. W tym względzie nie ma zasadniczo żadnych ograniczeń i może to robić właściwie każdy, kto tylko ma czas oraz chęć. Prowadząc witrynę własnej firmy, powinieneś jednak liczyć się z pewnymi wymaganiami ze strony użytkowników. Są takie czynniki, które mogą zaburzać internetową komunikację pomiędzy użytkownikiem a firmą, prowadząc do irytacji tego pierwszego. Przyjrzyjmy się niektórym spośród nich.

 

Wszechobecne reklamy oraz samoodtwarzające się filmiki

Strona internetowa musi zwracać uwagę użytkowników, stymulując zaciekawienie. Również musi być tak skonstruowana, aby klient możliwie jak najszybciej dotarł do najistotniejszych informacji, co zazwyczaj satysfakcjonuje go najbardziej. Większość konsumentów nie znosi, gdy podczas przeglądania jakiegoś artykułu, nagle otaczają go wyskakujące okna, najczęściej zasłaniające całą stronę. To rozprasza koncentrację i sprawia, że szybko chcesz z danej witryny uciec. Zanim zostanie ona zamknięta, klient traci wątek i nie zawsze potem ma ochotę powrócić do ponownego czytania. Ponadto internautów złoszczą również filmy, które włączają się same z siebie. Wolny wybór słuchania oraz oglądania to coś, co chce mieć każdy człowiek… zwłaszcza internauta.

 

Zbyt długo otwierająca się witryna

Powtarza się, że czas to pieniądz. Żyjemy szybko, zmierzając do szybkiego poszerzenia swoich zasobów wiedzy oraz umiejętności praktycznych. Jeżeli decydujemy się na otwarcie jakiejś strony www Żukowoj, podświadomie oczekujemy, że pewne dane pozyskamy w przeciągu kilku sekund. Zbyt wydłużony czas oczekiwania na wczytanie się strony decyduje o jej porażce. Większość klientów zamiast poczekać, woli poszukać czegoś innego.

 

Brak dostosowania do odtwarzania na mobilnym sprzęcie

Nie wszystkie strony www Żukowo można oglądać na smartfonach czy tabletach. Jeżeli nie zadbamy o ich rensponsywność, musimy liczyć się z konkretnymi stratami. Właściwie nie zdarza się, aby klient, któremu nie udało się otworzyć na urządzeniu mobilnym jakiejś strony www Żukowoj, zechciał powtórzyć tę czynność na komputerze stacjonarny.